Reprezentujemy znaną polską firmę RYDWAN. RYDWAN to jeden z największych producentów przyczep towarowych i lawet z homologacją w Polsce. W chwili obecnej ma ponad 50 punktów sprzedaży w naszym kraju i Europie m.in.: w Rosji, Lotwie, Białorusi, Czechach, Słowacji, Szwecji, Niemczech. Wieloletnie doświadczenie w powyższej branży pozwoliło nam z pełną satysfakcją zostać AUTORYZOWANYM DEALEREM HANDLOWYM PRZYCZEP FIRMY RYDWAN.
Prowadzimy politykę rozwoju skierowaną na Państwa satysfakcję. Naszym priorytetem jest świadczenie solidnych usług sprzedaży przyczep za możliwie niską cenę, tak aby mogłyby one być dostępne dla jak największej liczby osób.

Zapewniamy Państwu wsparcie na każdym etapie współpracy: od szczerego doradztwa w zakupie nowej przyczepy, cenę producenta (do uzgodnienia, wystawiamy faktury VAT), 12-sto miesięczną gwarancję producenta po bezpłatne dostarczenie przyczepy pod wskazany adres na terenie Kielc. Zamówienie przyjmujemy do realizacji po wpłaceniu zaliczki w wysokości 20% wartości przyczepy.

Wszystkie oferowane przyczepy charakteryzują się bardzo wysokim standardem, najwyższym poziomem bezpieczeństwa, estetyką oraz rozsądną ceną. Przyczepy posiadają homologacje europejskie, dlatego można je zarejestrować bezpośrednio po zakupie, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych badań technicznych. Rejestracja nowej przyczepy wynosi 121,50 zł, natomiast obowiązkowe ubezpieczenie OC to ok. 40 zł/rok.
Przyczepy produkowane są w dwóch wersjach: na resorach wzmacnianych lub osiach skrętnych, wykonane są na oryginalnych podzespołach Al - Ko lub Knott. Rama to profil zamknięty cynkowany ogniowo, na podłodze jest sklejka wodoodporna, kratownica lub blacha otworowana, natomiast burty stanowi wysokotłoczna blacha Alu - Cynk.

Oferta sprzedaży obejmuje szeroki wachlarz przyczep:
- przyczepy lekkie 1-osiowe, DMC 400 - 750 kg
- przyczepy lekkie 1-osiowe platformy, DMC 400 - 750 kg
- przyczepy lekkie 2-osiowe, DMC 400 - 750 kg
- przyczepy lekkie 2-osiowe platformy, DMC 400 - 750 kg
- przyczepy 1-osiowe hamowane, DMC 450 - 1800 kg
- przyczepy 1-osiowe hamowane platformy, DMC 450 - 1800 kg
- przyczepy 2-osiowe hamowane, DMC 1400 - 3500 kg
- przyczepy 2-osiowe hamowane platformy, DMC 1400 - 3500 kg
- przyczepo-lawety, DMC 1400 - 3500 kg
- przyczepo-lawety platformy, DMC 1400 - 3500 kg
- lawety, DMC 1400 - 3500 kg
- lawety jednoosiowe, DMC 760 - 1800 kg
- przyczepo-lawety pod koparki, DMC 1400 - 3500 kg
- przyczepo-lawety do transportu motocykli, quadów, łodzi itp.
- przyczepy do przewozu zwierząt
- przyczepy reklamowe
- przyczepy pod indywidualne zamówienia

Każda z przyczep, oprócz wersji standardowej może posiadać dodatkowo:
- wzmacniane osie Al-Ko lub Knott
- wzmocnione układy hamujące
- wzmocnione zaczepy
- hamulce najazdowe
- otwieraną przednią burtę
- otwieraną przednią plandekę
- plandekę ze skosem
- koło zapasowe
- podpory wjazdowe lub rurowe

Jeżeli chcą Państwo obejrzeć przyczepy producenta RYDWAN, zapraszamy do naszej Wypożyczalni Przyczep MALIKÓW. W swojej ofercie wynajmu posiadamy niezwykle bogaty asortyment wyłącznie nowych przyczep marki RYDWAN. Do zapoznania się z pełną prezentacją techniczno - cenową nowych przyczep zapraszamy na stronę producenta www.rydwan.eu


Dysponujemy również szerokim wachlarzem przyczep używanych w dogodnych dla Państwa cenach zakupu. Są one zarejestrowane, ubezpieczone i we wzorowej kondycji wizualnej i technicznej.

Na wszystkie pytania i ewentualne wątpliwości odpowiemy telefonicznie pod numerem:

501 - 701 - 790 lub 662 - 184 - 060
Z pewnością uda się wybrać model odpowiadający Państwa potrzebom, gdzie ładowność oraz wymiary i wyposażenie dodatkowe dostosujemy do Państwa wymagań.